Jedáleň

Vážení stravníci,

v rámci skvalitňovania služieb jedálne bude v najbližších dňoch spustená nová služba - objednávanie stravy Internetom.

Aplikácia strava.sk Vám umožní prihlasovať či odhlasovať stravu prakticky odkiaľkoľvek a

kedykoľvek. Prihlasovanie prebieha pod užívateľským menom a je chránené heslom.

V aplikácii nájdete vždy aktuálne informácie o vydanej strave, stave vášho konta. Môžete tiež sledovať históriu vašich objednávok a platieb za stravu.

Pridelené užívateľské meno a heslo Vám bude oznámené mailom. Rovnako Vám v ňom bude oznámený aj VARIABILNÝ SYMBOL, ktorý je nutné používať pri úhradách za stravu, aby Vám systém  tieto platby priradil správne.

Odkaz pre stiahnutie mobilnej aplikácie pre Android aj iOS nájdete na www.strava.sk.

Zmena nastane aj pri čipovaní sa v Školskej jedálni za odobratú stravu. Čipovať sa bude naďalej, avšak budú sa používať tie čipy, ktorými sa deti čipujú pri príchode do školy a odchode zo školy.

Prihlášky na stravu odovzdané minulý školský rok sú platné po celú dobu školskej dochádzky na ZŠ, resp. do odvolania rodičom.

Nové prihlášky odovzdávajú iba žiaci prvých ročníkov, resp. tí, ktorí majú záujem o stravovanie sa v Školskej jedálni a doteraz boli nestravníci.

Pokyny k platbám šk. rok 22-23

-informácie o poskytovaní dotácie na podporu výchovy k stravovacím návykom dieťaťa od 01.05.2023: TU

Pokyny k platbám v školskej jedálni od  01.10.2022: TU.

Pokyny k platbám v školskej jedálni od  01.03.2023: TU.

Návod pre nainštalovanie a používanie aplikácie strava.sk: TU1TU2.